26
sie
2015

Wrześniowe nowości

Kochani, od września wznawiamy zajęcia na Zakrzowskiej 29 oraz otwieramy grupę prenatalną :) Start, jak do szkoły, 1 września ;) Zapraszamy gorąco, najaktualniejsze szczegóły na fejsbuku (KLIK). A już w piątek zapraszam na drzwi otwarte do Nalandy, wszystkie osoby zainteresowane jogą prenatalną!


1 września - Wtorek

10:00 - Prenatalna Flow Joga - ul. Kościuszki 12 - zapisy otwarte!

18:30 - Flow Joga - ul. Zakrzowska 29 -zapisy otwarte!

fot. Piotr Radomski


20
sie
2015

Powitanie Jesieni - Soczystość i Ciepło...

Zapraszamy gorąco na przedłużony wrześniowy weekend w przepięknej okolicy Gór Bystrzyckich (100 km od Wrocławia). Będziemy korzystać z plonów późnego lata, rozkoszując się lokalnymi, sezonowymi przysmakami. Będziemy karmić ciało ruchem dostosowanym do pory roku, aby nawet późną jesienią i zimą zachować wewnętrzną soczystość i ciepło. Czas wypełni nam także kontakt z naturą, okolice sprzyjają wędrówkom i spacerom.


Powitanie Jesieni - Soczystość i Ciepło

wrześniowy weekend z Jogą

24-27 września

Wataszka dom Gościnny, Wójtowice (k. Wałbrzycha)

szczegóły TUTAJ (KLIK)


 

Program:

poranna i wieczorna praktyka jogi (wg. B.K.S. Iyengara - z Izą oraz Flow - z Agnieszką)

3 przepyszne posiłki wegetariańskie (z przewagą produktów sezonowych i lokalnych)

3 noclegi


Czwartek (24 września) - Spotykamy się późnym popołudniem, aby rozpocząć warsztat wspólną praktyką jogi…

17:00 - 18:15 rozpoczęcie warsztatu, praktyka jogi i relaksacja (regeneracja i rozciąganie po podróży)

18:30 kolacja

Piątek, Sobota

8:30-9:45 poranna sesja jogi + relaksacja

10:00 śniadanie czas wolny

13:00 obiad czas wolny

17:00-18:15 wieczorna sesja jogi + relaksacja

18:30 kolacja

Niedziela (27 września)

8:30-9:45 sesja jogi

10:00 śniadanie i zakończenie warsztatu


JOGA: Będziemy korzystać z dobrodziejstw jogi Iyengara oraz Flow Jogi, obie praktyki wspaniale się uzupełniają i wywodzą się z tych samych korzeni. Metoda Iyengara jest jak solidny fundament, uczy harmonijnej i bezpiecznej pracy z ciałem w oparciu o prawidłowe ustawienie ciała. Flow pozwala popłynąć z naturalnym spontanicznym ruchem, podążać za instynktowną mądrością ciała oraz oddechu. Obie metody pomagają integrować ciało, umysł i serce.


MIEJSCE: Wataszka Sylwia Kozłowska ul. Górna 20, 57-500 Wójtowice

CENA:

460 zł przy zapisach do 4 września

480 zł przy zapisach do 11 września

500 zł przy zapisach po 11 września

ZAPISY:

Izabela Jurkiewicz szkolajogiasana@gmail.com, 660 703 618

Agnieszka Radomska agni.radomska@gmail.com 501 671 443

+ wpłata zadatku w wysokości 200 zł osobiście u prowadzących lub na konto bankowe nr konta 08 1910 1048 2412 0036 1149 0001


13
sie
2015

Dzień Otwarty: Prenatalna Flow Joga

Zapraszamy na inaugurujące zajęcia Jogi dla kobiet w ciąży, które od września będą się odbywać w Nalandzie w każdy wtorek.

Prenatalna Flow Joga to zajęcia, które łączą tradycję jogi, doświadczenia mam, położnych oraz wiedzę współczesnej medycyny. Owocem tego połączenia jest holistyczny system, który wspiera kobietę w czasie ciąży na poziomie fizycznym, mentalnym oraz emocjonalnym. Zajęcia te są opracowane specjalnie dla kobiet w ciąży, oznacza to, że obejmują wyłącznie praktyki, które korzystnie wpływają na mamę i dziecko (np. podnoszą poziom energii, poprawiają nastrój lub zmniejszają dolegliwości bólowe kręgosłupa).

 

Dzień Otwarty:

Prenatalna Flow Joga

28 sieprnia 17:30-18:30

Nalanda, Plac Kościuszki 12

 

 

WSTĘP WOLNY ze względu na ograniczoną ilość miejsc w salce warsztatowej konieczne wcześniejsze zapisy na : agni.radomska@gmail.com lub 501 671 443


13
lip
2015

La Dolce Vita!

Czterodniowa podróż do serca kobiecości. W czwartek i piątek będziemy przygotowywać ciało na przyjmowanie przyjemności poprzez łagodną i soczystą praktykę Flow Jogi dla kobiet, zasiewanie intencji w kobiecym kręgu oraz uzdrawiające sesje refleksologii (w cenie warsztatu dla pierwszych 6 uczestniczek). Będziemy także pracować z dźwiękiem i doświadczać głębokiej relaksacji. Spotykamy się w gościnnej przestrzeni Czereśniowego Pola, pod Warszawą, z dala od zgiełku miasta, blisko łąka i staw. Zakosztujemy pysznego wegetariańskiego jedzenia oraz sezonowych owoców. Jeśli pogoda pozwoli będziemy dużo czasu spędzać na łonie natury :) Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą delikatnie i czule zaopiekować się swoim ciałem, duszą i spędzić przedłużony letni weekend w towarzystwie serdecznych kobiet.


fot. Olga Dudek


W sobotę i niedzielę zanurzymy się głębiej w proces narodzin stwarzając rytuały dla ciała i ducha. Pozwolimy sobie na słodkie far niente delektując się smakami lata, aby wejść w proces uzdrawiania ,,zaklętych w ciałach” historii, aby uwolnić, to co jest już gotowe odejść. Przejdziemy proces ponownych narodzin esencji kobiecości poprzez ruch, medytację i wewnętrzną podróż w przestrzeni serca. Otworzymy przestrzeń magicznego teatru, aby nasze ciała nakarmiły się nową wizją Siebie. Każda z kobiet będzie mogła przejść swój osobisty proces pojednania ciała, duszy i ducha lub proces połączenia pojednania kobiety matki Ewy i kochanki Lilith. Na koniec otworzymy przestrzeń celebracji codzienności. Każda z uczestniczek wzbogaci swój osobisty przepis na codzienną przyjemność z nowej perspektywy przyjmowania, zabawy, lekkości.


La Dolce Vita: przyjmowanie i przyjemność

23-26 lipca*

Czereśniowe Pole, Janów/ Warszawa

szczegóły TUTAJ

(Flow Joga i refleksologia w czwartek i piątek 23-24, od soboty zostawiamy was w dobrych rękach Kasi)

Zapraszamy serdecznie <3


29
maj
2015

Lato z Flow na Zakrzowskiej 29

Flow Joga powraca na dobre na Zakrzowską 29 :) Zapraszamy w każdy wtorek o 18:30 - do zobaczenia!

fot. Anna Łagosz


09
maj
2015

Dzwoneczki wracają :)

Wiem, że kochacie dzwoneczki ZAPHIR :) Dlatego nowa dostawa prosto z Francji już do nas leci. Będziecie mogli je kupić już od połowy Maja <3


05
maj
2015

Konkurs :)

Dziś rusza konkurs, możecie wygrać pobyt na warsztacie w Pokrzywnik 11 o 50% taniej! Wystarczy udostępnić konkursowy post na swojej tablicy na Fejsbuku (KLIK). Szczegóły na Flow Jogowym profilu. Do zobaczenia na wakacjach, a w maju też na Zakrzowskiej 29 :) 

fot. Anna Łagosz


02
maj
2015

Maj i Flow Joga

Kochani, już w najbliższy wtorek zapraszam na Flow Jogę na Psim Polu (Zakrzowska 29). Będziemy spotykać się przez cały maj! 

fot. Anna Łagosz


Flow Joga

Centrum Inicjatyw Wszelakich

Wtorki 18:30 - 19:30

ul. Zakrzowska 29


21
kwi
2015

Macie już plany na wakacje?

Marzycie już o wakacjach? Ja tak! Tego lata zapraszamy na warsztaty na Lawendowym Polu (2 terminy!!!) oraz na wiosenny warsztat w Pokrzywniku 11. Dwa warsztaty poprowadzimy wspólnie z Małgorzatą Witter z Yoga On The Rocks :) Jak zawsze możecie liczyć na naturalną jogę, swobodną atmosferę, pyszne jedzenie, piękno natury i fantastycznych ludzi. Podróżował będzie z nami mały jogin ;) 

P.S. Mam jeszcze jedną niespodziankę, ale o tym jeszcze cichutko... powiem tylko, że będzie czereśniowo :)

Grafik 2015

22-24 maja - Wiosenny Weekend z Flow Jogą w Pokrzywniku 11 (KLIK)

25-31 lipca - Zwolnij - Lawendowe Wakacje z Jogą (edycja II) (KLIK)

17-23 sierpnia - Retreat z Jogą Flow (KLIK)
 
 


13
mar
2015

Pokrzywnik 11

Pod konice maja organizujemy wspólnie z Małgosią Witter weekend z jogą w Pokrzywniku 11. Boskie miejsce, przepiękne, malownicze, z pysznym jedzeniem. Zapraszamy gorąco!


Wiosenny Weekend z Jogą Flow w Pokrzywniku 11

22-24 maja, Lubomierz 

Po szczegóły kliknij TUTAJ :)