03
lut
2015

Nowe kolory HARAMAKI na Wiosnę 2015

Czujecie, że wiosna już tuż tuż? Wrocław dziś zalany słońcem i powietrze tak pięknie pachnie. A w sklepiku czekają na was nowe kolory HARAMAKI, możecie o nich poczytać w najnowszym magazynie JOGA.

Cena 71 zł za HARAMAKI i ARM & LEG WARMER, 55 zł za małe HARAMAKI. Polecamy, zapraszamy i…do zobaczenia na zajęciach FLOW już niedługo


fot. Anna Łagosz

P.S. HARAMAKI fantastycznie sprawdził się w czasie ciąży, a i po cudnie grzeje i ładnie wygląda :) 


08
gru
2014

Zima

Dziękuję za nasz wspólny czas z jogą, oddechem i ruchem w tym roku. Z nadejściem zimy, czasu skierowania uwagi do wewnątrz, ogłaszam przerwę w prowadzeniu zajęć (poza zajęciami indywidualnymi), otulam się kocykiem i czekam na ponowne spotkanie z wami wczesną wiosną 2015.

Do zobaczenia!

A.R.

P.S. Haramaki (otulacze na brzuch) dostępne wciąż i niezmiennie. Zapraszam :)

fot. Anna Łagosz


27
lis
2014

Grudniowa przerwa

Kto jeszcze nie wie - na zajęcia Flow Jogi (Zakrzowska 29) oraz Prenatalnej Flow Jogi (Chełmońskiego 30) we Wrocławiu zapraszamy do 4 grudnia 2014. Wznowienie zajęć jogi planujemy na przełom lutego i marca 2015.

HARAMAKI można zamawiać bez przerwy :)


17
lis
2014

Poranna Joga ze śniadaniem

Kochane Kobiety. Zapraszam na ostatni warsztat przed przerwą, już w najbliższą sobotę. Wraz z restauracją Przyjaciele i Znajomi przygotowaliśmy coś specjalnie dla was - uczta dla zmysłów - poranna kobieca joga, plus śniadanie i kawa.

 

Poranna joga ze śniadaniem

Sobota 22 listopada 2014

godzina 9:30

Przyjaciele i Znajomi

ul. Grunwaldzka 98

koszt: 40 zł

 

Czego możecie się spodziewać?

Sobotni poranek. Spotkanie kobiet, przyjaciółek, koleżanek. Na spokojnie. Przebudzenie ciała w miękkim, soczystym i kobiecym ruchu Flow Jogi. Joga przy muzyce, świecach, a po jodze będziemy delektować się zapachami i smakami pysznego porannego śniadania przygotowanego przez restaurację Przyjaciele i Znajomi. Będziecie mogły porozmawiać przy świeżych rogalikach i aromatycznym cappuccino. Będzie ciepło, zmysłowo, kobieco z nutką słodyczy. W dresie, kapciach, z herbatą.

Koniecznie zabierz koleżanki :)

fot. Anna Łagosz


06
lis
2014

Czym jest esencja kobiecości?

Czym jest esencja kobiecości?

Nie wiem. Czuję tylko, że pojawia się samoistnie, kiedy kobiety gromadzą się obecne w swoich ciałach i sercach. Rozkwitamy w otwartości na siebie nawzajem, na swoje piękno i w przyzwoleniu na niedoskonałości.

Zapraszamy do Zielonej Góry, wraz z Kasią Mulczyk, ugości nas kreatywna ASANA, już 15 listopada, nie mogę się doczekać na to spotkanie! Szczegóły:


FLOW JOGA DLA KOBIET - otwartość, sensualność i serce

 

fot. Anna Łagosz


04
lis
2014

11.11 - odwołane zajęcia jogi prenatalnej

Więszkosc z was ma już plany na wtorek 11.11. Dlatego zajęcia Prenatalnej Flow Jogi nie odbędą się. Zapraszam w czwartek ten i następny :)


30
paz
2014

Nowe karnety

Potrzeba matką wynalazku. Mamy więc nowe karnety na 6 kolejnych zajęć Prenatalnej Flow Jogi :) Takiej opcji nie było, cena bardzo przystępna, bo 145 zł. Do zobaczenia na zajęciach!


23
paz
2014

Joga prenatalna 11.11

Joga prenatalna 11 listopada? Jeśli macie ochotę poćwiczyć w ten wtorkowy poranek, zajęcia 11 listopada odbędą się! Obowiązują jednak zapisy, w przypadku nieobecności na zajęciach karnety nie będą przedłużane. Poproszę info na priv, tel lub zajęciach do 28.10

fot. Paulina Buczyńska


22
paz
2014

Seminarium - Oddech i Rytm - 8 listopad

Flow Jogi i nie tylko będziecie mogli spróbować podczas seminarium pt. "Oddech i Rytm", które będzie odbywać się w salach Zakładu Technik Relaksacyjnych AWF już 8 listopada. 

Flow Joga - Płyń z oddechem 15:00

Sobot 8 listopada 2014 

Zapraszamy gorąco!


21
paz
2014

HP Bagde = Joga ze zniżką 10%

W ramach współpracy z HP Global Business Center zapraszamy pracowników HP na zajęcia jogi z 10% zniżką. Wystarczy przyjść na zajęcia z identyfikatorem (HP Badge).

Zniżki dotyczą zajęć jogi prenatalnej:


110 zł za karnet miesięczny (4 zajęcia) zamiast 120 zł

145 zł za karnet miesięczny (8 zajęć) zamiast 160 zł

135 lub 180 zł za zajęcia indywidualne zamiast 150 lub 200 zł (w zależności od lokalizacji)

 

Zapraszamy :)