20
paz
2014

Flow Joga dla kobiet - otwartość, sensualność i serce

Kobiety z Zielonej Góry i okolic :) Zapraszamy na przepiękne spotkanie z ciałem, jogą, ruchem i oddechem... 


FLOW JOGA DLA KOBIET 

- otwartość, sensualność i serce


Spotkanie jest zaproszeniem do zanurzenia się w głąb siebie, posłuchania swego ciała i obudzenia kontaktu z esencją swej kobiecej natury. Będziemy pracować z oddechem, dźwiękiem i płynnym ruchem Flow Jogi. 

Będzie: DELIKATNY i BEZPIECZNY RUCH, który nie męczy, a dodaje energii i usprawnia krążenie, NATURALNY ODDECH i DŹWIĘK, PRACA Z MIĘŚNIAMI DNA MIEDNICY, GŁĘBOKA RELAKSACJA (dużo rewelacyjnych praktyk wyciszających i relaksujących na wszelakie rodzaje zmęczenia), a wszystko z pesrpektywy kobiecego ciała i jego potrzeb, nieco innych niż u mężczyzn :)


TERMIN: 15 listopada 2014 roku, sobota

MIEJSCE: Centrum Jogi ASANA - Fabryka Kreatywności, ul. Łużycka 17, Zielona Góra.

KOSZT: 135 zł przedpłata, 150 zł w dniu warsztatu

ZAPISY: bezpośrednio w ASANIE lub e-mailem: kasia@asana.pl


PLAN DNIA

10:30 - 12:00 - rozpoczęcie warsztatu i praktyka jogi (delikatny i energetyzujący ruch)

12:00 - 12:15 - przerwa na herbatę

12:15 - 13:00 - głęboka relaksacja

13:00 - 15:00 - przerwa

15:00 - 16:30 - praktyka jogi i relaksacja

16:30 - 16:45 - przerwa na herbatę

16:45 - 17:15 - naturalny oddech i dźwięk

17:15 - 18:00 - pytania, odpowiedzi i zakończenie warsztatu


Wydarzenie na naszym profilu FACEBOOK


Z A P R A S Z A M Y - G O R Ą C O

Agnieszka Radomska i Katarzyna Mulczyk


15
paz
2014

Flow Joga - nowa grupa!

Przypominam, jutro spotykamy się na zajęciach Flow Jogi na Psim Polu (Zakrzowska 29). Widzimy się o 19:00 i będziemy wspólnie płynąć :) Zajęcia poprowadzę do grudnia, do zobaczenia! 


Flow Joga - Czwartki - 19:00 - Zakrzowska 29 (Psie Pole)

fot. Anna Łagosz


03
paz
2014

Nowe karnety

Od października wprowadzamy nowe karnety na zajęcia Prenatalnej Flow Jogi, ceny bez zmian (poza dużo tańszymi karnetami OPEN, których wcześniej nie było). Zmieniają się natomiast zasady korzystania z karnetów (np. konieczna jest rezerwacja miejsca na konkretne zajęcia). Prosto, klarownie i mam nadzieję, z korzyścią dla wszystkich :)

 

NOWY CENNIK

Joga Prenatalna 1,5 h

 

Wejście jednorazowe - 35 zł

Karnet miesięczny (4 x kolejne wtorki) - 120 zł (30 zł za zajęcia)

Karnet miesięczny (4 x kolenje czwartki) - 120 zł (30 zł za zajęcia)

Karnet miesięczny OPEN (8 x kolejne zajęcia) - 160 zł (20 zł za zajęcia)

 

* karnet miesięczny jest ważny przez 4 tygodnie od daty wystawienia

* przy zakupie karnetu 4x można, po uzgodnieniu, przesunąć 1 z terminów zajęć, jednak nie później niż 24h przed ich rozpoczęciem 


01
paz
2014

HARAMAKI - sklepik otwarty :)

Dbaj o ciepłe nerki! - słyszałam od moich obu babć od dzieciństwa. Wy też? I coś w tym jest. Wiele kultur podkreśla rolę ochrony ciepła stóp i nerek dla zachowania zdrowia i odporności. Mamy piękną jesień, idealny czas, by zaopatrzyć się w Haramaki...

Już od października możecie kupić tutaj ocieplacze na brzuch i nerki HARAMAKI oraz ocieplacze na ręce i nogi firmy MakiMaki. MakiMaki to Polska firma z Japońskimi korzeniami. Produkty wykonane są z dużą dbałością o jakość z ekologicznej bawełny (miłej w dotyku i ciepłej), w pięknych kolorach (można nosić dwustronnie). Idealne na jesień i zimę. Dla zmarzluchów, dla tych, co wolą zapobiegać niż leczyć, dla mężczyzn i kobiet (bardzo fajnie sprawdzają się w ciąży, albo w czasie miesiączki!), a nawet dla maluszków (rozmiary XXS i XS). 

Zgodnie z filozofią medycyny Wschodu ocieplanie ciała jest podstawą zdrowia i wigoru. Owinięcie (z j. jap. - maku) brzucha (z j. jap. - hara) w kolorowe HARAMAKI poprawia krążenie, dodaje pozytywnej energii i chroni przed wychłodzeniem. Tradycyjnie HARAMAKI nosi się w okół brzucha (Samuraje nosili je jako element zbroi dla ochrony brzucha), ale możesz nosić je na głowie, szyi, jako top, czy spódnicę.

Cennik:

Haramaki (XXS i XS) - 45 zł

Haramaki (S-XL) oraz Leg&Arm Warmer (M-L) - 59 zł

+ wysłka 11 zł (lub odbiór we Wrocławiu)


P.S. Już za parę dni na stronie pojawi się zakładka SKLEP, tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje do zamówienia :)


30
wrz
2014

Flow Joga na Psim Polu

Dla wszystkich stęsknionych za Flow Jogą, mam dobrą wiadomość. W październiku rusza 2-miesięczny kurs jogi na Psim Polu. 16 października do wtorkowych zajęć jogi (które prowadzi Iza Jurkiewicz ze szkoły jogi ASANA) dołączą zajęcia czwartkowe (też o 19:00). Zajęcia będą odbywać się do końca listopada lub połowy grudnia. Zapraszamy serdecznie!

Flow Joga

(od 16 października)


czwartek 19:00 - 20:00


Zakrzowska 29

ul. Zakrzowska 29


29
wrz
2014

Joga przed, po i w trakcie ciąży

Zapraszamy serdecznie na warsztat kobiecej jogi w Zielonej Górze... wszystkie informacje o warsztacie: TUTAJ


Joga przed, po i w trakcie ciąży

25 października 2014

Centrum Jogi ASANA - fabryka kreatywności

ul. Łużycka 17, Zielona Góra

10:30-18:00

 

Jeśli chciałabyś przygotować się do ciąży, być pewna, jaki ruch będzie służył Tobie i dziecku, jeśli już jesteś w ciąży lub jak powrócić do ćwiczeń po porodzie - ten warsztat jest dla Ciebie. Jest tak pomyślany, aby przyswoić jak najwięcej informacji teoretycznych w praktyce i móc od razu poczuć efekty praktyki. 

 

Na warsztacie dowiesz się:

Jak bezpiecznie ćwiczyć jogę w ciąży?

Jaki ruch sprzyja płodności?

O czym trzeba pamiętać ćwicząc jogę po porodzie?

Jak joga wspiera zdrowie kobiet?


KOSZT: 135 zł przedpłata, 150 zł w dniu warsztatu

ZAPISY: bezpośrednio w ASANIE lub e-mailem: kasia@asana.pl


Zapraszamy gorąco!25
wrz
2014

MakiMaki :)

Początek tegorocznej jesieni jest wyjątkowo łagodny, jednak wieczory i poranki są już zdecydowanie chłodne. To idealny czas, aby rozglądnąć się za czymś cieplejszym dla ciała. Polecam gorąco HARAMAKI, czyli ogrzewacze na nerki i brzuch rodem z Japonii. Będziecie mogli je tutaj kupić już za parę dni i odebrać osobiście we Wrocławiu.

HARAMAKI są produkowane z ekologicznej bawełny, tutaj w Polsce. To idealne rozwiązanie dla zmarzluchów, czyli osób, które są skłonne do przeziębień, mają często zimne ręce i nogi. Ciepły brzuch i nerki to naturalna ochrona przed infekcjami jesienno-zimowymi i komfort kontaktu z przemiłym materiałem. Wiedzą o tym nie tylko japończycy i chińczycy, ale nasze babcie i dziadkowie :)

Szczegóły wkrótce, a zamówienia możecie składać już TERAZ :)

 

P.S. A tutaj oficjalna strona producenta - zapraszamy!


08
wrz
2014

Zgaga - nie, dziękuję...

Dziś na BLOGU pojawił się wpis o... zgadze. Dowiecie się z niego, jak można jej zapobiegać drobnymi zmianami w stylu życia oraz jak łagodzić objawy w praktyce jogi. Zapraszam do poczytania oraz na zajęcia, bo w tym tygodniu będziemy poznawać anty-zgagowe sekwencje asan. Zapraszamy więc podwójnie :)

fot. Yoga Journal


06
wrz
2014

Zmiany w grafiku i przepis na ciasto...

Słoneczne sobotnie południe, delikatna joga, długi relaks i słodka czekolada - tak wyglądało dziś Otwarte Spotkanie z Jogą Prenatalną. Na regularne zajęcia zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 10:30 (zmiana w grafiku !!!).

Przepis na ciasto czekoladowe podaję poniżej…


Prenatalna Flow Joga

wtorki 10:30 - 12:00

czwartki 10:30 - 12:00


ul. Chełmońskiego 30


Tradycyjne Szwedzkie Ciasto Czekoladowe


150 ml mąki razowej (to nie pomyłka, w Szwecji takie miary do mąki są używane)

100 g cukru trzcinowego

4 łyżki kakao

125 g roztopionego masła

2 jaja

* szczypta soli


Mąkę, cukier i kakao mieszamy, dodajemy masło roztopione i mieszamy. Następnie dodajemy jaja i… mieszamy :) Pieczemy w piekarniku nagrzanym do temp 150 C przez 20 minut.

Smacznego i do zobaczenia we wtorek!


01
wrz
2014

Zwierciadło & Prenatalna Flow Joga

Pierwsze zajęcia Prenatalnej Flow Jogi już jutro o 11:00, a już dziś możecie poczytać o tych zajęciach w Zwierciadle internetowym. Polecam gorąco i do zobaczenia :)